TATİL KAHVALTISI

  • Kıymalı Kol Böreği,

  • Fırında Elma Dilim Patates ( kahvaltılarımın olmazsa olmazı)

  • Limonlu Cupcake,Selamlar Herkese….
Nasılsınız görüşmeyeli …:)
Blogu sık sık güncellemek hoşuma gidiyor küçük hareketli vızır vızır bi bebeğim olsa da ihmal etmek istemiyorum…Arkadaşlar arıyorlar ” Hansa , biz bi tarifi denemeden hemen yeni tarif görüyoruz maşallah sana ” diyorlar. …:))
Neler yaptım hesaplayamadığım bu sürede….? :
Kızım Berirem 14 aylık.. dolapta yanlışlıkla montunu görünce çığlık kıyamet kendini parka indirten,ayakkabılarını çıkarıp sağa sola atan -bauhausta geri dödüğüm bir reyonda tesadüfen yerde Berire’nin ayakkabısını buldum :) – Ablasına hiç ama hiç dayanamayan abbaaa diyince ablası içinde dünya duran…çilek yemeye bayılan …yüzüne kapatabileceği her nesneyle “dddiiii” yapan zil çalınca kapının arkasında kapıyı açamadığı için ağlayan en komiğide göz kırpınca göz kırparken dudaklarını beraber açıp kapayan 14 aylık yürüyen koşan atlayan zıplayan bir sincap var evde…hayatım onunla dopppdolu…
19 Mayısta sınıfımızdan aynı zamanda komşuda olduğumuz Esma’nın arkadaşları ve anneleri misafirimizdi bu vesileyle bloga dönüş yap Hansa gün bu gündür dedim….çocuklar yedi içti eğlendi umarım anneleri de :)) Hülya Hanım,Gülsüm Hanım ve Zehra Hanım geldiğiniz için çok teşekkür ederiz yine bekleriz…Tatil programımız yoğun ve dolu dolu….. tarifler Berire’nin bir başka uyku saatinde ….

Sevgiler…..

3 comments

Leave a Reply


*