MUTLU BAYRAMLAAAARRR:))))


Neşeler gelsin hüzünler yerine…
Gülsün, buğulu gözler…
Sağlık,şifa gelsin hastalara…
Bereket gelsin sofralara…
Bolluk gelsin darlıklara…
Vuslat gelsin hasretlere…
Rahmet gelsin İnsanlığa…
Bayram gelsin tüm evlere…..
Rahmet kapılarını bir bir açıldığı,Rahman’ın af için bahane aradığı,gök ehlinin hasretle beklediği Bayramınız mübarek olsun…Herkese sağlıklı bir bayram diliyorum…Sevgiler…

13 comments

 1. gonuldeneledokulenler says:

  Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun

 2. elmaşekeri says:

  Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Ramazan bayramlarına.

 3. Aynur says:

  Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

  http://www.aynurdantarifler.blogspot.com

 4. GonuLunceLezzetLer says:

  Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Leave a Reply


*