KARACA HOME YENİ SEZON TANITIM KAHVALTISI

Herkese Merhaba.
Malumunuz ara ara bloggerlar olarak farklı firmalardan etkinnlik davetleri alıp iştirak ediyoruz.
Bu seferde bir çok blogger arkadaşımla bir araya gelip Karaca Home un yeni sezon tanıtım kahvaltısında bir araya geldik.
Karaca Home uzun yıllardır sektörde güvenilir bir yer edinmiş olan Karaca Porselen firmasına ait ev tekstil & aksesuar firması.Bir çok yerde de duyup görmüş olabileceğiniz gibi üsrün yelpazesi gayet geniş.
Ayşenur Hanım ve Gamze Hanım Çok hoş ve zarif bir kahvaltı masasıyla karşıladılar bizi.Açık büfe hazırlanmış ve en az evde hazırlanmış gibi herşeyi samimiyetle düşünülmüş bu şık masada kahvaltımızı ettikten sonra Karaca Home için yeni sezon tanıtımlarını dinlemeye başladık.
Ürünler kadar sunumdaki zerafette dikkat çekici idi.Karaca Home  Firmasının Haramidere mevkiindeki binasındaki bu etkinlik bizlere güzel bi anı olarak kaldı.
Kahvaltı ettikten sonra mağazada gezinme imkanı bulduk ve birbirinden şık aksesuarları sizin için fotoğrafladım.
Bu yukarıdaki fotoğraf instagramdan sevgili arkadaşım whitecountryhouse un objektifinden.

Tarzınız daha spor ve sade ise sizin içinde biblo ve aksesuarlardan oluşan harika reyonları mevcut.

Ve eli boş gidip eli kolu dolu döndüğümüz etkinlik sonrası kış masalımıza Karaca Home dan harika bi hediye ile günü sonlardıkdık.Tavsiye edbileceğim bu üründe bir adet çift kişilik nevresim takımı ve aynı desen nevresim ile uyumlu çok şık bir battaniyesi var.Ev yenileyecek olan veya genç kızı olan çeyiz hazırlığı içinde olanlar varsa Karaca Home a uğramadan geçmeyin derim…
Üstelik çalışma hayatının yoğunluğundan alışverişe çıkmaya  fırsat bulamayanlar için de bir kolaylık sunmuşlar tek tıkla herşeye ulaşabileceğiniz online satış siteleride mevcut.Karaca ve Karaca Home un  tüm ürünleri ve diğer bir çok ürün  www.cookplus.com da :)
Sevgilerle….Teşekkürler Karaca – Karaca Home 

Leave a Reply


*