DİYET SALATA


Şu nefis görüntü sabah sabah çaydan vazgecemeyen benim bile canımı istetti…Hoş gerçi her öğün salata yesem yine bıkmam da diyet yapan arkadaşlar siteme uğrarsa onlara gelsin bu tarif…Elifin salatası, Kase salatadan güzel Az daha kaseyi boş çekiyodum dur servisi koyayım öyle çek demeseydi ….:))))

 • Aklınıza gelen ya da evde elinizin altında olan tüm ana salata malzemelerini birleştirip servis tabağına alın.Yağı limonu tuzu ekledikmi her şey tamamdır….Afiyet olsun…..

19 comments

 1. özlem says:

  çok severim salatayı aynen bende sabah öğle aksam her vakit yiyebilirm elif in salatası da çok güzeldi özellikle sosu çok iyidi ellerine sağlık canım

 2. Safiye says:

  Valla süper görünüyor..
  bu da mutfak sanatları okuyan arkadaşının arkadaşında yedigin lezzet mi. gezmeye gitmişsin valla bi aylık yazı konun çıkmış maşallah bizi de elifle tanıştır !! yavaş yavaş bana benzemeye başaldın ve sana da şöhret yolu aşılıyor..Tıpkı adamın biri gibi :)))

 3. Halenze Özlem says:

  Kıs sus töbe de. et olsunmuş:) yani ööle bişi dedinki amin mi diyim töbe mi diyim bilemedim ama yok yok töbe diyim:) et olmasın. anca verdik:) sizede yağ olsun vıcık vıcık emi:))

Leave a Reply


*