BİZE MÜSADE…!

Yazmayalı bir ay olmuş.Zaman su gibi akıp gidiyor.Bizim evde heyecan iyice arttı geri sayım başladı.Mail yoluyla msn de ve telefonla arayarak merak edip soranlara teşekkür ederim.”Aaa daha doğmadı mı tarif koysana o zaman” diyenlere yaptığım resimlediğim bir sofra yemek tatlı börek olmadığı için selam vermek istedim.Bebekle eve döndükten ne zaman sonra fırsat bulur yazarım bilmiyorum ama yazmadığım müddet boyunca sayfamı açıpta takip edenlere çok teşekkür ederim.Bir blogger arkadaşım eve gelene bir şey ikram edememek gibi bir şey tarif koymamak demiş( gerçekten kimde okuduğumu hatırlamıyorum kibarca kızmadan belirtebilirse bunu okursa sevinirim) .Evet gerçekten öyle .Ama bol bol sarma, su böreği, çörek,kek,komposto, rezene çayı ,tahin helvası, kocaman salata kaseleri ile burda olmak istiyorum en kısa zamanda.
Son bir kez beni havalı bir yere kahvaltıya götürür eşim diye bekledim durdum işlerinin en yoğun olduğu döneme çattık hastaneye kadar gelip te refakat edebilirse ne mutlu :) Kız kıza takılırız artık bizde.
Herkese kocaman sevgiler dua etmeyi unutmayın bana ….

12 comments

 1. Aysultan... says:

  Müsade senin o zaman:))))
  inşallah hayırlısıyla kavuşursun minik kuzuna,sağlıklı sıhhatli dönünde ne zaman gelirseniz gelin arada yaz ama canım merakta bırakma bizi:))
  “eve gelene bir şey ikram edememek gibi bir şey tarif koymamak” demiş
  bu arada çok doğru demiş kim demişse onu katılıyorum sonuna kadar:)
  merakla ve duayla dönüşünü bekliyorum,sende bizi unutma duanda olur mu ?
  Allah kurtarsın…

 2. disal says:

  canım hansacım tebrik ederim..Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin..nasıl sevindim bilemezsin..bi yandanda içimi korku sardı…sıra bana geldi çattı….inşallah en kısa zamanda senin bebişinde fotolarını facebookta görmeyi umut ediyorum..öpüyorum..

 3. sema says:

  Allah sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına almayı nasip etsin. Keşke yakın olsaydık da ben de refakat edebilseydim. Allaha emanet ol. Sevgiler.

 4. nurgülün dünyası says:

  Selamün Aleyküm Kardeşim.

  İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah

  arasında bir perde yoktur; Biri, zulüm gören kişinin duası öbürü de

  mü’mininkardeşine gıyabında ettiği dua.” Dualarda unutulmamak dileğiyle.

  .CumaMız Mübrekolsun.

  Allaha Emanet olun

Leave a Reply


*