2009’UN SON MASASI

2009 ‘un son ve neredeyse en bereketli sofrasıyla yeni yılınızı tebrik ediyorum.Rabbim ettiğiniz tüm duaları kabul etsin.Hayırlarla dolu sağlıklı bir yıl diliyorum bebek bekleyenlere sağlıklı kucaklaşmalar, koca bekleyenlere hayırlı kısmetler,ana-babadan uzak sıla hasreti çekenlere anne sıcaklığı ,evladından uzak evlat hasreti çekenlere evlatlarına kavuşmayı diliyorum. Canım arkadaşım Burcu’nun bu eşsiz sofrasıyla menüsüyle başbaşa bırakıyorum.Burcu ‘yu size bir anlatmaya başlasam bitiremem onun için hiiiç övmüyorum.Misafilerden birisinin blog açma teklifine amaaan yapıyorum işte bir şeyler diyecek kadar da mütevazi.Allah eviyle eşiyle çocuğuyla hayırlı uzun bereketli ömürler versin yüreği kadar geniş mekanlarda hayalindeki gibi daha kalabalık misafirler ağırlama şansı olsun inşallah.En büyük boy dikdörtgen borcamdan daha büyükleri çıksında piyasaya Burcu onlarla yetermi yetmezmi diye içi içini yemeden rahat rahat servislerini koysun sofraya inşallah.Ellerine sağlık arkadaşım.Tariflerini 27 haftalık bebeğimi taşımakda hayli zorlanan belimin ağrımadığı , daha uzun bilgisayar başında oturabileceğim bir gün ( belki seneye, bu kötü espiriyi yapmak için fırsat kolluyordum ) yayınlayacağım.

 • Oktay Usta’nın kıymalı böreği

 • Zeytinyağlı dolma


 • Un Kurabiyesi,


 • Fırında Beşamel Soslu Tavuk,

ve benim yapıp götürdüğüm,bu sefer resimlediğim ama görüntüsünü hiç beğenmediğim için yayınlamadığım çikolatalı pasta.

14 comments

 1. Düğme Bay'la BinbirçeşniHayat says:

  canım arkadasın burcuya hayırlı bereketlı seneler sofralar nıyazımla..sanda bıran evvel sglıkla bebısını elıne alman umuduyla:)ıns ıkımızınde boyle sofralarda guzel muhabbetlerde bulunma umuduylaaaaa:)) ellerıne saglık arkadasının..Rabbım hayırlı seneler versın ıns..

 2. Canan says:

  Vallahi arkadaşının elleri kolları dert görmesin. Ben onun yerinde olsam hiç mütevazi olamam. Baksana neler döktürmÜŞ neler…

  Huuu arkadaş sen de aramıza katıl. Bu güzelliklerden bizi mahrum etme:)

  Böyle maharetli bir arkadaşa sahip olduğun için çok şanslısın.

  Hansa’m sultanım, hem kendine hem de bebişimize iyi bak. Teyzeleri onu bekliyooooo:)

  Hayırlı, mutlu seneler inşalllah…

  Öpüldünüz,
  Canan

 3. Aysultan... says:

  Canım bütün güzel dualarına amin diyorum,inşallah sende hayırlısıyla alırsın bebişini kucağına arkadaşının eline sağlık hepsi harika görünüyor,mutlu,huzurlu bir yıl olsun 2010 inşallah:))))

Leave a Reply


*